پرفروش‌ترین آثار موسیقی در ماه‌های محرم و صفر

پرفروش‌ترین آثار موسیقی در ماه‌های محرم و صفر
پرفروش‌ترین آثار موسیقی در ماه‌های محرم و صفر

پرفروش‌های «بیپ تونز» در دو ماه محرم و صفر ازسوی این سایت معرفی شدند، این درحالیست که بخش اعظم این آمار متعلق به آثار موسیقایی مذهبی و عاشورایی بوده است.

به گزارش ایلنا، محرم و صفر با حال و هوای خاص خود، ذائقهٔ شنیداری بسیاری از شنوندگان موسیقی را دستخوش تغییر می‌کند، در دههٔ اول و دوم محرم، تقریبا همه جا می‌توان نواهای مذهبی و عاشورایی را شنید. همین موضوع تأثیر زیادی بر روند تولید و بازار محصولاتِ شنیداری می‌گذارد. بیشتر آثارِ موسیقی مذهبی در این ایام روانهٔ بازار می‌شوند. در میانهٔ این دوماه نیز با توجه به غیبت موسیقی پاپ، فرصت خوبی برای نشر موسیقی سنتی و بی‌کلام پدید می‌آید.

آلبوم «هفتادوسومین نفر» روایت متفاوتی از واقعهٔ کربلا را بازآفرینی کرده است. «شهاب حسینی» و «حامد بهداد» در این اثر حضور داشته‌اند و جایگاه نخست را در پرفروش‌های بیپ تونز بدست آورده است.

جایگاه دوم مربوط به «طریق عشق» اثر تازه منتشر شده از اساتید شجریان و مشکاتیان است.

«سی سالگی» با صدای «احسان خواجه امیری» و آلبوم «دعوت» از «کاکوبند» نیز همچنان پرفروش هستند و در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند.

ردهٔ پنجم به «سلام آقا» که مجموعه‌ای عاشورایی است تعلق دارد. «رضا صادقی»، «محسن چاووشی»، «محمد علیزاده» و «مهدی یغمایی» در این آلبوم به خوانندگی پرداخته‌اند.

در ‌‌نهایت ششمین اثر پرفروش محرم و صفر سال ۹۵، آلبوم «امیربی گزند» از محسن چاووشی است.

علاقمندان برای تهیه این آثار به صورت نسخه اصلی می‌توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه یا از طریق سایت «بیپ تونز beeptunes. com» اقدام به خرید دیجیتال و دانلود قانونی نمایند.

همچنین ببینید
"نوروز" بزرگترین و کهن ترین میراث ناملموس دنیا ثبت جهانى شد
گران‌ترین خودروهای بازار ایران
تنگ‌ترین خیابان جهان+عکس
جان‌ سخت‌ ترین آیفون دنیا!+عکس
دقیق ترین ساعت اتمی جهان ساخته شد
تازه‌ترین حرف‌های برانکو در نشست خبری

تازه های اخبار