«مهتاب» در جوایز گاتهام خوش درخشید

درام سینمایی «مهتاب»‌ جوایز بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جوایز فیلم مستقل گاتهام را از آن خود کرد.

به گزارش بولتن نیوز، فیلم تحسین شده «مهتاب»‌ به کارگردانی بری جنکینز هفته گذشته نیز برای شش جایزه فیلم مستقل اسپریت نامزد شده بود.

فیلمنامه «مهتاب»‌ را بری جنکینز بر اساس داستانی از تارل آلوین مک‌کرینی نوشته است. این فیلم علاوه بر سه جایزه بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، جایزه بهترین گروه بازیگری را نیز دریافت کرد. ماهرشالا علی، نایومی هریس، الکس هیبرت، آندره هالند، ژارل ژروم، جیدن پینر و آشتون ساندرز گروه بازیگران «مهتاب» را تشکیل می‌دهند.

در کنار درخشش خیرکننده «مهتاب»، کیسی افلک برای بازی در «منچستر کنار دریا» جایزه بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد و ایزابل هوپر برای نقش‌آفرینی در فیلم «او» جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد. «او» نماینده فرانسه در اسکار هشتادونهم است.

در این مراسم جایزه بهترین مستند بلند را «او جی: ساخت آمریکا» از آن خود کرد و جایزه بهترین بازیگر نوظهور را آنیا تیلور جوی برای بازی در «ساحره» دریافت کرد. در همین حال تری جایزه بهترین کارگردان نوظهور برای کارگردانی فیلم «کریشنا» به ادوارد شاتس برای بازی در فیلم «کریشنا» رسید.

همانگونه که پیش از این اعلام شده بود، ایمی آدامز، ایتن هاوک، اولیور استون و آرنون مک‌میلان در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع:‌ اسکرین‌دیلی 

همچنین ببینید
نگاهی به نامزدهای جوایز انیمیشن سال
برندگان جوایز فیلم مستقل بریتانیا معرفی شدند
جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»
آغاز امیدوارکننده در فصل جوایز
«فروشنده» نامزد جوایز سالانه انجمن منتقدان آمریکا شد
آغاز قدرتمند فروشنده در فصل جوایز سینمایی
«زوتوپیا» در صدر نامزدهای جوایز آنی قرار گرفت
اسامی برندگان جوایز گوتام اعلام شد
سیما تیرانداز همبازی مهتاب کرامتی در «ماجان» شد
مستند ایرانی نامزد جوایز فیلم «اسپریت» شد

تازه های فرهنگ و هنر