تاکتیک سرمربی سوریه برای شکست ایران در آزادی؛ لژیونرهای سوری می‌آیند؟

 بنا به گزارش روزنامه الشرق قطر، ایمن الحکیم، سرمربی تیم‌ملی سوریه به نظر می‌رسد از آوردن لژیونرهای سوری به تیم ملی ناامید نشده است زیرا در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که درهای تیم‌ملی به روی همه باز است.

الحکیم در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرد: درهای تیم‌ملی کماکان برای تمام بازیکنان چه در داخل سوریه و چه خارج آن باز است. ما به عنوان کادر فنی در این زمان تعطیلات کار خود را ادامه می‌دهیم و امیدوار به صعود هستیم.

الحکیم پیش از این چندین بار به عمر السومه، مهاجم گلزن سوری الاهلی عربستان نامه زده بود ولی این مهاجم به دعوت نامه سرمربی سوریه واکنشی نشان نداده بود.

تیم‌ملی سوریه اکنون با کسب 5 امتیاز در رده چهارم جدول گروه A آسیا قرار دارد. تیم ملی کشورمان در این گروه با 11 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

تیم ملی کشورمان در بازی رفت مقابل سوریه در مالزی و در شرایط بد آب و هوایی به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد. بازی برگشت این دو تیم در تاریخ 14 شهریور 96 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و این بازی برای ما حیاتی است زیرا آخرین بازی شاگردان کی روش است و در آن زمان برای صعود به جام جهانی کسب 3 امتیاز حیاتی خواهد بود.

 برای دیدن اخبار ورزشی ساعت 24 روی ، خبر ورزشی کلیک کنید

خبرگزاری دانشجو

همچنین ببینید
نیمار: برای یک شادی پس از گل آماده شده بودم
راگبی‌بازان آلمان شهریور96 به ایران می‌آیند
قول و قرار لیدرهای استقلال برای تشویق قلعه‌نویی
اعلام ترکیب استقلال برای بازی با تراکتورسازی
سرمربی جنجالی جوانان استقلال استعفا داد
ترکیب استقلال برای دیدار مقابل تراکتورسازی
ترکیب استقلال برای بازی با تراکتورسازی مشخص شد
یک دورگه دیگر در راه تیم ملی فوتبال ایران/ سامان قدوس: کی روش من را می خواهد
نیمار: برای کسب توپ طلا خودکشی نمی کنم!
یک هفته کار آزمایشی برای ارزیابی علی‌اف

تازه های ورزش