انتقاد از عدم تعطیلی امروز از سوی دولت

انتقاد از عدم تعطیلی امروز از سوی دولت
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران عدم تعطیلی امروز (سه شنبه) از سوی دولت را یک بی تدبیری و غفلت نامید.
بی تدبیری و غفلت در یک تعطیل نکردن
پرویز سروری در تذکر پیش از دستور خود در سیصد و هشتمین جلسه علنی شورای شهر با اشاره به اهمیت نماز در تاکیدات پیامبر (ص) و ائمه در خصوص اهمیت نماز اول وقت گفت: متاسفانه جلسات شورای شهر به گونه‌ای است که اعضا و افراد حاضر در جلسه از خواندن نماز اول وقت غافل می‌مانند و پیشنهاد می‌شود جلسات به گونه‌ای تنظیم شود که از نماز اول وقت جا نمانیم.

وی با تشکر از مردم در خصوص خلق حماسه اربعین گفت: راهپیمایی اربعین نشانه عظمت، شکوه و اقتدار جامعه اسلامی است و از سازمان بسیج شهرداری و استانداری تهران به دلیل پوشش هر چه بهتر این پیاده روی تشکر می‌کنم.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران با اشاره به ترافیک سنگین روز یکشنبه شهر تهران با بیان اینکه به دلیل فعالیت و برگزاری اختتامیه نمایشگاه لوازم خانگی در سایت نمایشگاهی سئول تهران تا ساعت 24 قفل شده بود گفت: جای سوال است که چرا با وجود نمایشگاه شهر آفتاب هنوز نمایشگاه‌های بزرگ در سایت سئول برگزار می‌شود تا شاهد برگزاری چنین صحنه‌هایی در تهران باشیم که تا ساعت 24 تهران قفل باشد.

وی همچنین در ادامه عدم تعطیلی روز سه شنبه (امروز) از سوی دولت را یک بی تدبیری نامید و گفت: متاسفانه از اول مهرماه شاهد افزایش میزان آلایندگی در هوای پایتخت هستیم که این مسئله موجب تعطیلی چند روزه مدارس شده است اما جای سوال است که چرا دولت بین التعطیلین امروز را تعطیل اعلام نکرد تا مردم در این پنج روز از شهر خارج شوند و وضعیت آلودگی هوا بهبود یابد.

وی با بیان اینکه با عدم تعطیل کردن امروز، مردم مجبور هستند در تهران بمانند و این مسئله آلودگی هوا را تشدید می‌کند گفت: باید از فرصت‌های اینچنینی استفاده کرد و این بی تدبیری و غفلت است که از زمان‌های اینگونه حسن استفاده را نبریم.

وی با بیان اینکه در جلسه روز یکشنبه دو هفته قبل شورا که رسانه‌ای نشد تعهداتی از سوی برخی از اعضای شورای شهر صورت گرفت اما به این تعهدات جامه عمل پوشانده نشد گفت: متاسفانه این مسئله نشان داد که جلسه روز یکشنبه بی خاصیت بوده است!

منبع: خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید
عیدی امسال کارکنان دولت چقدر شد؟
جهانگیری:حادثه پلاسکو در دولت بررسی می‌شود
حادثه پلاسکو در دولت بررسی می‌شود
تعطیلی فقط ۲ دبیرستان دخترانه در نزدیکی پلاسکو
تعطیلی خزانه جواهرات ملی بانک مرکزی
هیئت دولت شنبه را عزای عمومی اعلام کرد
انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از نشان دادن فساد جنسی در معمای شاه!
اولین آمار رسمی از تلفات فاجعه ی امروز تهران/قالیباف: بیش از 20 آتش نشان به شهادت رسیدند
آتش سوزی پلاسکو باعث تمدید ساعت طرح ترافیک امروز شد
دولت تلاش می‌کند مشکلات جانبازان و ایثارگران را مرتفع سازد

تازه های گوناگون