آزمون بهترین بازیکن آسیا از نگاه سایت کره‌ای

سایت کره‌ای پوهانگ دیلی که به دقت عملکرد بازیکنان ایرانی را زیر نظر دارد، درباره سردار آزمون نوشت: ظرافتی که در بازی سردار آزمون دیده می‌شود را کمتر بازیکن آسیایی دارد.

آزمون بهترین بازیکن آسیا

سایت پوهانگ دیلی کشور کره نوشت:روند پیشرفت سردار آزمون در تیم روستوف به خوبی طی می‌شود و این بازیکن ایرانی توانسته با نمایش خوب در لیگ قهرمانان اروپا و تیم ملی ایران خودش را به عنوان ستاره خط حمله ایران قبل از جام جهانی روسیه تثبیت کند.دو گل او برابر بایرن مونیخ و آنژی ماخاچکالا نشان از آمادگی این روزهای سردار آزمون دارد.
سایت کره‌ای پوهانگ دیلی که به دقت عملکرد بازیکنان ایرانی را زیر نظر دارد، درباره سردار آزمون نوشت: ظرافتی که در بازی سردار آزمون دیده می‌شود را کمتر بازیکن آسیایی دارد. او در کنار این ظرافت با سرعت بالا، یکی از خطرناک‌ترین مهاجمان چند سال اخیر فوتبال ایران است. گل‌هایی که آزمون به ثمر می‌رساند همه روی نبوغی است که او از خود نشان داد. آزمون مهاجم محوطه جریمه (باکس) است و به خوبی می‌تواند خودش را در موقعیت گلزنی قرار دهد.
در فوتبال آسیا مهاجمان معمولا به قدرت بدنی معروف هستند ولی در تیم ملی ایران سردار آزمون با شرایط متفاوت، خودش را چهره کرده است. دقیقه ۴۳ بازی با بایرن مونیخ او نبوغ و تکنیکی از خودش نشان داد که از کمتر بازیکن آسیایی انتظار می‌رفت و همین باعث شد بوآتنگ مدافع تیم ملی آلمان نتواند کار خاصی برابر او از پیش ببرد.
تیم ملی فوتبال ایران دور رفت انتخابی جام جهانی را با سه برد و دو تساوی به پایان رساند تا صدرنشین نیمی از راه رسیدن به جام جهانی روسیه باشد.در این بین سردار آزمون توانست یکی از ۴ گل ایران را که از اهمیت بالایی برخوردار بود برابر کره به ثمر برساند.
بازی بعدی تیم ملی ایران برای انتخابی جام جهانی در دوحه برابر قطر است و در حال حاضر کره جنوبی نزدیک‌ترین رقیب به ایران در گروه است که باید در اولین دیدار دور برگشت خود به مصاف چین برود که این دیدار قرار است در چین برگزار شود.

11 نیوز

اخبار مرتبط:

عکس زیبای منتشر شده در اینستاگرام سردار آزمون برای سردار سلیمانی

تیپ جدید سردار آزمون در اینستاگرام +عکس

خبر فوری/پلیس روسیه در هتل روستوف و بازجویی از آزمون و بردیف 

سردار آزمون در بوتیک خواهرش + عکس

دختر روس که عاشق سردار آزمون و عزت اللهی است! + تصاویر

همچنین ببینید
برانکو به دنبال جذب چند بازیکن جدید
وین رونی بهترین گلزن تاریخ منچستریونایتد شد
واقعی/ بازیکن مطرح ملی‌پوش دوپینگی از آب درآمد
بازیکن استقلال قراردادش را یکطرفه فسخ کرد
برهانی قابل احترام است اما در پست او بازیکن داریم
بازیکن برزیلی به دیدار مقابل استقلال رسید
بازیکن جنجالی استقلال رسما فسخ کرد
اعلام فهرست پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا
صحبت‌های درگوشی پرسپولیسی‌ها درباره این بازیکن
فوری/بازیکن جنجالی استقلال رسما فسخ کرد

تازه های ورزش