"محمود صادقی" اظهارات دادستان تهران را تکذیب کرد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تاکنون هیچ احضاریه ای به من ابلاغ نشده است، گفت: مصونیت نماینده مردم در واقع مصونیت مردم است.

محمود صادقی امروز - سه شنبه- در جدیدترین پست توئیترش نوشت: برخلاف اظهارات دادستان تهران، تاکنون هیچ احضاریه ای به اینجانب ابلاغ نشده است.

وی تصریح کرد: مصونیت پارلمانی تبعیض نیست، مصونیت نماینده مردم در واقع مصونیت مردم است.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه ها یکشنبه شب از مراجعه ضابطان قضایی برای بازداشت محمود صادقی نماینده تهران از مقابل منزلش خبر دادند.

پس از اعلام این خبر، جمعی از هواداران وی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور در مقابل منزل صادقی خواستار بازداشت نکردن وی شدند که پس از اعلام خبر انصراف مأموران از بازداشت رییس فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی این تجمع پایان یافت.

این نماینده مجلس صبح سه شنبه در پیام صوتی خود با تسلیت ایام رحلت جانسوز پیامبر خاتم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) ضمن انتقاد از اقدام انجام شده درباره دستگیری وی، گفته است: از همه دوستداران نظام جمهوری اسلامی ایران تقاضا دارم با عمل به قانون از بهانه دادن به فرصت طلبان و دشمنان این مرز و بوم جلوگیری کنند.

صادقی خاطرنشان کرد: بی تردید پیشرفت، اقتدار و حفظ امنیت بی نظیر کشور در گروی عمل به قانون و حفظ آرامش، اتحاد و انسجام هر چه بیشتر مردم و مسئولین است.

این در حالی است که صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز در پست توئیترش نوشت که با پیگیری مسئولان حکم جلب اینجانب منتفی شد.

وی افزود: قرار شد موضوع مطابق قانون، با اعلام به مجلس طبق نظر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان دنبال شود.

وی ادامه داد: فشارها هیچ خللی در عزم و اراده اینجانب و دیگر نمایندگان در تلاش برای شفافیت و مبارزه با فساد در تمام دستگاه ها ایجاد نخواهد کرد.

همچنین ببینید
روابط عمومی بنیاد مستضعفان عذرخواهی سعیدی‌کیا را تکذیب کرد
آخرین آمار اورژانس تهران از مصدومان پلاسکو
ترامپ دستور خروج از "تی‌تی‌پی" را امضا کرد
خودروهای وارداتی گران‌قیمت بازار تهران را بشناسید
دیدار خداحافظی سفیر مکزیک در تهران با ظریف + تصویر
پلمب ساختمان‌های غیر‌ایمن راه‌حل نیست/ اظهارات ترامپ رنگ و بوس نژاد‌پرستانه دارد
اختلال تلفنی ۹ مرکز مخابراتی تهران از فردا
حکم جلب فرزند ابتکار صادر شد / "مهدی هاشمی" به زندان باز می‌گردد
رشد لاک پشت‌وار شاخص بورس تهران
گزارش زنده‌: پدیده مشهد 0– 0 نفت تهران

تازه های اخبار