تهیه‌کننده «فرمول یک»: علی ضیاء مقصر نیست

این روزها دوباره حواشی زیادی برای علی ضیا مجری برنامه «فرمول یک» به وجود آمده، تهیه‌کننده این برنامه او را مقصر نمی‌داند و معتقد است او باید به عنوان مجری سئوال‌های مهم روز را در برنامه بپرسد.

به گزارش بولتن نیوز، چند روزی است فضای مجازی پر شده از موضع گیری‌ها درباره اظهارات علی ضیا درباره یک اتفاق درباره تیم استقلال و واکنش‌های مختلفی راجع به این موضوع مطرح شده، البته به نظر می‌رسد موضع‌گیری‌ها درباه صحبت‌های این مجری جوان تلویزیون به دلیل سابقه ذهنی که مخاطب از او در ماجرای قبلی که درباره تیم استقلال به وجود آمد بی‌تاثیر نیست.

افشین حسین‌خانی تهیه‌کننده «فرمول یک» درباره این موضوع بحث برانگیز ضیا را مقصر نمی‌داند و می‌گوید: «صحبتی که علی درباره قضیه‌ای که در فوتبال پیش آمده بود مطرح کرد موضوعی بود که ما خودمان و در واقع من تصمیم گرفتم درباره آن صحبت کنیم. علی خودش به طور دقیق در جریان این موضوع نبود و من قبل از برنامه توضیحات لازم را برای او دادم و پیشنهاد خودم هم بود که به این مسئله بپردازیم. اما چون علی ضیا راجع به این قضیه صحبت کرده تمام فشار‌ها روی مجری برنامه می‌آید وگرنه حرف خاصی زده نشده است.»

او ادامه می‌دهد: «هر کسی که به من انتقاد می‌کند چرا وارد این فضا شدید وقتی خودش آن ویدئو را می‌بیند متقاعد می‌شود که اتفاق خاصی نیفتاده. اما فوتبال همیشه اینطور بوده و حاشیه زیاد داشته. به عقیده من علی ضیا به عنوان مجری باید آن سوال‌ها را می‌پرسید. ضمن اینکه در نهایت او به تبانی یا هر مورد دیگری اشاره‌ای نکرد، اما همانطور که گفتم فوتبال حاشیه زیاد دارد.»

یک سویه قضاوت نکنید

این تهیه‌کننده درباره اتفاق قبلی که درباره ضیا و تیم استقلال افتاده بود و موجب ممنوع‌الکاری او نیز شده بود نیز اینگونه توضیح می‌دهد: «چون یک اتفاق قبلا درباره باشگاه استقلال افتاده و نمی‌شود گفت دیگر درباره استقلال صحبت نکنیم. روزی که آقای منصور پورحیدری مربی استقلال فوت کرده بودند ما خورشید برنامه‌مان را به احترام ایشان و تیم استقلال به رنگ آبی درآوردیم اما متاسفانه این حرکت‌ها دیده نمی‌شود.»

او درباره برخی خط و نشان کشیدن‌ها در فضای مجاری درباره برای ضیا از اجرای این برنامه نیز می‌گوید:«این موضوع را برخی دیگر مطرح کردند و به نظر می‌رسد در فضای مجازی هم جوسازی های زیادی می‌شود.»

همچنین ببینید
باب دیلن متن سخنرانی نوبل را نوشت/ سخنران مشخص نیست!
آیین چراغ خاموشی نیست
موضوع سبک زندگی تشریفاتی نیست
سیانور، یتیم‌خانه ایران، هیهات و ... قربانی ناعدالتی در اکران/مشکل، فروش فیلم‌ها نیست؛ عده‌ای دنبال دیده نشدن این فیلم‌ها هستند
طرز تهیه خمیر پیتزا / بهترین آموزش تهیه خمیر پیتزای ایتالیایی
دوری از اجرا به معنای خداحافظی نیست
هنوز خبری از تولید سریال «آب» نیست
طرز تهیه حلوا / آموزش ساده ی تهیه بهترین حلوا
مجوز پخش فیلم های سینمایی و نظارتی که نیست
بازیگر جوان سینما که این روزها کشاورزی می‌کند /وقتی فهمیدم زن مورد علاقه ام حاضر به جدایی از شوهرش نیست او را کشتم+عکسهای بازسازی صحنه

تازه های فرهنگ و هنر