تمجید حرکت انسان دوستانه انصاری فرد توسط مجری معروف یونانی

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم ، گئورگی واسیلیو با انتشار مطلبی درباره حرکت تحسین برانگیز کریم انصاری فرد نوشته است: این اتفاق نشان دهنده اتمسفر خوب خانوادگی تیم پانیونیوس و انصاری فرد فرزند عاطفی این خانواده است.

وی در ادامه نوشت: حرکتی که کریم انصاری فرد با به دست گرفتن پیراهن واسیلی پاتساسلوقیو که روی نیکمت نشسته بود انجام داد در تیم های زیادی دیده نمی شود. پانیونیوس یک تیم متحد است که انصاری فرد انسجام آن را به نمایش گذاشت. این مساله هم به یونانی یا خارجی بودن بازیکن هیچ ارتباطی ندارد و پانیونیوس واقعا یک خانواده است. اگر آنها این اتحاد خود را حفظ کنند پانیونیوس برای مدت طولانی هیچ هراسی نخواهد داشت.

واسیلی پاتساسلوقیو، مدافع 23 ساله تیم پانیونیوس به دلیل مصدومیت وحشتناک در تمرین تحت عمل جراحی قرار گرفت و فصل جاری سوپر لیگ یونان را از دست داد. کریم انصاری فرد نیز پس از گلزنی در بازی هفته نهم سوپر لیگ یونان برابر پاناتینایکوس به سمت دوربین ها و نیمکت پانیونیوس رفت و با در دست داشتن پیراهن واسیلی گلش را به این بازیکن مصدوم تقدیم کرد.

این حرکت ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس بازتاب گسترده ای در رسانه های یونانی داشت و حتی سایت رادیو ورزش این کشور گزارش تصویری در این رابطه منتشر کرد.

همچنین ببینید
تمجید ونگر از مهاجم شیلیایی بعد از هت تریک در ۱۴ دقیقه
انصاری فرد 84 دقیقه بازی کرد ، شجاعی غایب بود
درخشش گوچی در شب خاموش آزمون و انصاری‌فرد
داوران دیدارهای دوستانه ایران و روسیه مشخص شدند
ترکاندن دردسرساز بمب نقل و انتقالات توسط پرسپولیس
ساسان انصاری؛ سلطان هت‌تریک
برانکو:انصاری خودش خواست ازپرسپولیس برود
ساسان انصاری خودش خواست از پرسپولیس برود
واکنش عجیب برانکو به حرکت رضاییان بعد از پاس گل سه امتیازی/ ابهام بزرگ در باره شماره 27
انصاری ‌فرد ششمین بازیکن برتر یونان

تازه های ورزش