شکل‌گیری امنیت «مردم پایه» درمراسم اربعین

شکل‌گیری امنیت «مردم پایه» درمراسم اربعین
شکل‌گیری امنیت «مردم پایه» درمراسم اربعین

جانشین رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به امنیت مطلوب راهپیمایی بزرگ اربعین، گفت: تعامل و همکاری بین پلیس و مردم در مراسم بزرگ اربعین نمونه ای از شکل گیری امنیت «مردم پایه» است.

به گزارش ایلنا، سردار مهدی معصوم‌بیگی در جلسه جمع‌بندی اقدامات اربعین حسینی(ع) و تشریح طرح‌های پلیس پیشگیری برای تامین امنیت روزهای پایانی ماه صفر در قرارگاه ابوذر اظهار کرد: تعامل و همکاری ایجاد شده بین پلیس و مردم به سرمایه اثرگذار و بالفعل در تولید امنیت و آرامش تبدیل شد.

وی با اشاره به امنیت مطلوب راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: تعامل و همکاری بین پلیس و مردم در مراسم بزرگ اربعین نمونه ای از شکل گیری امنیت «مردم پایه» است.

معصوم بیگی ادامه داد: استقبال بی‌نظیر از راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی(ع)، همچنین استقبال مردمی از راهپیمایی به سمت بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج(ع) و حضور میلیونی مردم از اقصی نقاط کشور در مشهد مقدس در روزهای پایانی ماه صفر، بیانگر قدرت نرم و جذاب تشیع است.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا افزود: پلیس پیشگیری برای تامین امنیت و آرامش مردم و پیشگیری از جرم، به ویژه در روزهای پایانی ماه صفر با برنامه‌ریزی و آماده باش اقدام کرد و به این منظور قرارگاه ابوذر در پلیس پیشگیری ناجا هم چنان فعال است.

وی ضمن تشکر از همراهی و مشارکت مردم در تولید امنیت از آنان خواست تا به توصیه‌های پلیس توجه کامل داشته باشند و هرگونه موارد مشکوک را به شماره تلفن ۱۱۰ و یا گشتی‌های پلیس و همکاران ما اطلاع دهند.

همچنین ببینید
مقایسه حضور مردم در مراسم تحلیف ترامپ و اوباما + تصاویر
مردم، پرمعنا و شکوهمند در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی حضور یافتند
نماینده مردم تهران: احتمالا تا 72 ساعت آینده عملیات آواربرداری طول می‌کشد
چرا مردم در فاجعه‌پلاسکو تجمع کردند و سلفی گرفتند؟
نجفی:تصمیم‌ درباره حضور روحانی در لیست اصلاح‌طلبان به تحولات 4ماه آینده بستگی دارد/مردم اشتباه نکنند
تخمینی از زمان اتمام آواربرداری وجود ندارد؛ مردم نگران اموال خود نباشند
محدودیت‌های ترافیکی پایتخت در پی حادثه پلاسکو/ درخواست پلیس از مردم/ پاساژ پروانه تعطیل است
فیلم/فرار مردم داخل ساختمان پلاسکو در لحظه ریزش
ساجدی‌نیا: مردم نگران اموالشان نباشند/ حضور تیم‌های تشخیص هویت در محل حادثه

تازه های اخبار