لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس

لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس
به گزارش پارس نیوز،

سریال «آرام می گیریم» به کارگردانی روح الله سهرابی و تهیه کنندگی فرهاد گلی این روزها حوالی جنت آباد شمالی مقابل دوربین رفته است.

 قرار بر این است تا این سریال بعد از پایان پخش سریال «همسایه‌ها» به کارگردانی مهران غفوریان، در قالب آخرین سریال شبکه دو سیما از همین شبکه پخش شده و تا پایان سال ادامه دارد.

 لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس

لعیا زنگنه سرگرم بازی در سریال «آرام می‌گیریم» در نقش یک مددکار بهزیستی است. این سریال به کارگردانی روح ا... سهرابی  مراحل پایانی تولید را سپری می‌کند و در 42 قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه دو سیما آماده می‌شود. در «آرام می‌گیریم» شخصیت‌های متعدد و متنوعی وجود دارند که هر یک در جایگاه خود دغدغه‌های خاص خود را داشته و به‌نوعی قهرمان هستند و مخاطب می‌تواند با آن‌ها همذات‌پنداری کند.

 لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس
تا به حال 85 درصد از این سریال ضبط شده است و گروه تولید در تلاش هستند تا سکانس‌های باقی مانده از «آرام می‌گیریم» را ضبط کنند. تدوین نیز به صورت همزمان انجام می‌شود و همچنین مراحل ساخت موسیقی و تیتراژ پایانی در حال نهایی شدن است.

علی لهراسبی نیز به عنوان خواننده تیتراژ این سریال در حال آماده سازی موسیقی تیتراژ است.

 لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس
از ویژگی‌های «آرام می‌گیریم» که در 42 قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه دو سیما آماده می‌شود، عدم وجود قهرمان واحد است. در داستان این سریال شخصیت‌های متعدد و متنوعی وجود دارند که هر یک در جایگاه خود دغدغه‌های خاص خود را داشته و به نوعی قهرمان هستند و مخاطب می‌تواند با آنها همزات‌پنداری کند. تا به حال بازی هیچ کدام از بازیگران در این سریال تمام نشده است و قرار بر این است تا سکانس‌ پایانی «آرام می‌گیریم» با حضور تمامی بازیگران مقابل دوربین رود.

لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس 

هوشنگ توکلی در این سریال نقش حاج ابراهیم که بزرگ خانواده است را ایفا می‌کند. ثریا قاسمی همسر وی و فرزندانش علی اوسیوند (ناصر)، میرطاهر مظلومی (منصور)، مجید صالحی (مسعود)، مهدی سلوکی (سعید) و لعیا زنگنه (ماهان) هستند. هر کدام از این فرزندان به غیر از سعید تشکیل خانواده داده‌اند و فرزند نیز دارند. همسر ناصر را نسرین نکیسا بازی می‌کند و آنها یک دختر دارند. همسر منصور را نگار عابدی ایفا می‌کند و آنها یک پسر با بازی ارسلان قاسمی دارند. آشا محرابی همسر مسعود با بازی مجید صالحی است که فردی بلندپرواز است. مهدی سلوکی که در «آرام می‌گیریم» نقش پسر کوچک و آخر خانواده حاج ابراهیم را ایفا می‌کند، استاد دانشگاه و مجرد است و در دانشگاهی که تدریس می‌کند، اتفاقاتی عاشقانه برایش رقم می‌خورد. همسر لعیا زنگنه را آتیلا پسیانی به تصویر می‌کشد. زنگنه در اینجا مددکار بهزیستی است.

لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس
لعیا زنگنه مددکار بهزیستی شد +عکس
همچنین ببینید
«لعیا زنگنه» با فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» به سینما می‌آید
نمایش برگ هایی از تاریخ عزاداری ایران به روایت مهدی زنگنه+فیلم
لعیا زنگنه در 5 سالگی + عکس
کاریکاتورهای ظریف، قالیباف، زنگنه، ممیز و ... در خانه هنرمندان
عضو هیات رییسه مجلس: عارف، ظریف،جهانگیری و زنگنه می‌توانند گزینه‌ اصلاح‌طلبان برای انتخابات 96 باشند
تعمیر رایگان اتومبیل های سازمان بهزیستی، مجازات یک مجرم
پرویز پرستویی و لعیا زنگنه جلوی دوربین مسعود کیمیایی رفتند+ تصاویر
درخشنده؛ فیلمسازی که همواره در آثار انسانی اش به موضوعات مرتبط با بهزیستی اهتمام نشان داده است

تازه های فرهنگ و هنر